FAQ Вход
Поиск Профиль
Пользователи Группы
Войти и проверить личные сообщения
Регистрация
Kitarristi vaja
Этот форум закрыт, вы не можете писать новые сообщения и редактировать старые.   Эта тема закрыта, вы не можете писать ответы и редактировать сообщения.
Список форумов www.rockguru.ee » Ищем музыкантов / Otsitakse muusikuid » Kitarristi vaja
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Kid
Клавишник
Клавишник


Зарегистрирован: 03.09.2005
Сообщения: 255
Откуда: Tallinn

 Сообщение Добавлено: 27. Февраль 2006 15:59    Заголовок сообщения: Kitarristi vaja
Ответить с цитатой

Brides in Bloom lõpetatud ja uus projekt juba käima joostud kuid veel vaja KIIREMAS KORRAS leida kidramees... Musa on Rob Zombiest kuni Velvet Revolverini ja Foo Fightersist Kid Rockini.
Ma ei vaja mingi keha , kes aeg ajalt end näole annab ja livedel kohal käib vaid korralik partner in crime, et koos ülejäänud bändiga kribada mussi, arranzeerida lugusi ning pushida ka igal muul võimalikul moel, et see ühine ettevõtmine jalule ajada ning üheskoos teha miskit, millest kodustele kirjutada Et siis keegi, kellelt oleks mul endal ka õppida mitte ei peaks kaasas lohistama...

Kandidaadile vajalik siis:

# tahab teha rokki ja anda endast 100% et meie ühine bänd kikiks ja skriimiks nagu loom (proovis/stuudios/livel)
# on olemas proovides 2xnädalas Tallinnas ning teeb kodus tööd lugude kallal
# omab isiklikku korralikku soundi ja tehnikat
# on täisealine
# mängib kuulilt - ei pea olema malmsteen vaid peab bändiga lihtslt koos hästi toimima...

Kid
kid@bridesinbloom.ee
55688779
 Вернуться к началу »
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора MSN Messenger
Показать сообщения:   
Список форумов www.rockguru.ee » Ищем музыкантов / Otsitakse muusikuid » Kitarristi vaja
Этот форум закрыт, вы не можете писать новые сообщения и редактировать старые.   Эта тема закрыта, вы не можете писать ответы и редактировать сообщения. Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах







Solaris phpBB theme/template by Jakob Persson
Copyright © Jakob Persson 2003



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group