FAQ Вход
Поиск Профиль
Пользователи Группы
Войти и проверить личные сообщения
Регистрация
03.05.2014 - STAM1NA(fi) thrash-met. legend @ Tapper
Этот форум закрыт, вы не можете писать новые сообщения и редактировать старые.   Эта тема закрыта, вы не можете писать ответы и редактировать сообщения.
Список форумов www.rockguru.ee » Прошедшие мероприятия / Möödunud üritused » 03.05.2014 - STAM1NA(fi) thrash-met. legend @ Tapper
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Guru
Старик ХОТГУРЫЧ


Зарегистрирован: 14.07.2004
Сообщения: 16260
Откуда: Gibraltar

 Сообщение Добавлено: 14. Февраль 2014 9:06    Заголовок сообщения: 03.05.2014 - STAM1NA(fi) thrash-met. legend @ Tapper
Ответить с цитатой

"Stam1na (FIN), Rytmihäiriö (FIN), Cantilena, Goresoerd"
Kuupäev: 03.05.2014
Kell: 19:00
Hind: 8/12/15
Laupäeval, 3. mail annab klubis Tapper kontserdi thrash metali suurnimi Stam1na Soomest.

Stam1na avaldab uue albumi nimega "SLK" Sakara rekordsi alt 7. veebruaril ning esitlustuurile paneb punkti kontsert kolmandal mail Tallinnas, klubis Tapper. Seda tuuri nimetab bänd ise ka oma täiskasvanuks saamise kontsertsarjaks, nimelt täitub Stam1nal 18. tegutsemisaasta.

Tuuri aitavad väärikalt lõpetada Rytmihäiriö Soomest ning kodumaised Cantilena ja Goresoerd!

Ka Eesti publikule hästi tuntud Stam1na on Soomes näidanud uskumatuid numbreid. Lisaks sellele, et pea kõik Stam1na kontserdid Soomes lähevad täismajale, on bänd saavutanud märkimisväärseid tulemusi ka plaadimüüginumbrites.
Aastal 2005 andis Stam1na välja omanimelise debüütalbumi, mis katapulteerus otse Soome metalskene tippu ning arvustused olid vaid kiitvad. Samal aastal valiti meedias Stam1na aasta uustulijaks.
Nende teine album "Uudet Kymmenen Käskyä" saavutas kolmanda koha ametlikus Soome plaadimüügi edetabelis ning püsis Top 40-s 17 järjestikust nädalat ning on nüüdseks müünud üle 15 000 koopia, samuti sai eelmainitud album Soome aasta metalalbumi tiitli.
Albumi ilmumise järel Saksamaal andis Stam1na 14 kontserti koos Apocalypticaga ning tuuri käigus külastati ka Eestit.
Stam1na kolmas album "Raja" oli Soome müügiedetabelites esikohal kaks nädalat ning taaskord müüdi üle 15 000 koopia.
Plaadi ilmumise järel mängiti ka Saksa suurfestivalil Wacken Open Air.
Aastal 2010 andis Stam1na välja oma neljanda stuudioalbumi “Viimeinen Atlantis”, mis saavutas taaskord müügiedetabelites esikoha edestades ka sellist suurnime nagu näiteks HIM. See album tõi Stam1nale ka aasta metalalbumi ning aasta bändi tiitli.
2012. aastal nende viienda albumina ilmunud "Nocebo" tõusis samuti edetabelite tippu ning sellele omistati kuldplaadi staatus.


Uksed üritusele avatakse kell 19:00.

Piletid üritusele tulevad müügile esmaspäeval 16. detsembril kell 10:00 kõigis Piletilevi müügipunktides ning Statoili teenindusjaamades hinnaga 12€!
Ülisoodsaid fännipileteid hinnaga kõigest 8€ on võimalik soetada klubist Tapper, Woodstock ning Stanford Music.
Pilet ukselt 15€!
_________________
phpbb
 Вернуться к началу »
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
vannishh
Гость





 Сообщение Добавлено: 20. Октябрь 2018 11:52    Заголовок сообщения:
Ответить с цитатой

chchchchchchchchchchchchchchchchchchchch
chchchchchchchchchchchchchchchchchchchch
chchchchchchchchchchchchchchchchchchchch
chchchchchchchchchchchchchchchchchchchch
chchchchchchchchchchchchchchchchchchchch
chchchchchchchchchchchchchchchchchchchch
chchchchchchchchchchchchchchchchchchchch
chchchchchchchchchchchchchchchchchchchch
chchchchchchchchchchchchchchchchchchchch
chchchchchchchchchchchchchchchchchchchch
chchchchchchchchchchchchchchchchchchchch
chch
 Вернуться к началу »
vannishh
Гость





 Сообщение Добавлено: 20. Октябрь 2018 11:53    Заголовок сообщения:
Ответить с цитатой

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comkinozones.rulaserlens.rumedinfobooks.rump3lists.ru
spicetrade.ruspysale.rustungun.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.ru
layabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.ru
mailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.runameresolution.runaphtheneseries.ru
narrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ru
objectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ru
onesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.rupapercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ru
parkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.ru
rabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.ru
readingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.rurectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ru
regeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ru
scrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.ru
semifinishmachining.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.ru
telangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.ruultramaficrock.ruultraviolettesting.rujobstress.ru
jogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.ru
kaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.ru
kickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ru
knowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.ru
lacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.ru
lammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rufactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.ru
galvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.ru
gatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.ru
geriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ru
haemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ru
handportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ru
harmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ru
heatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.ru
 Вернуться к началу »
vannishh
Гость





 Сообщение Добавлено: 20. Октябрь 2018 11:54    Заголовок сообщения:
Ответить с цитатой

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
 Вернуться к началу »
vannishh
Гость





 Сообщение Добавлено: 20. Октябрь 2018 11:55    Заголовок сообщения:
Ответить с цитатой

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
 Вернуться к началу »
vannishh
Гость





 Сообщение Добавлено: 7. Ноябрь 2018 6:12    Заголовок сообщения:
Ответить с цитатой

Th44ThCHDJJoDVSaBAXVNBStTeJeDSIsMoTeTeWoCDesCDFaXXByFeUVJSSP
ChXVArJareXVCDCaNiPaXINLMeJoWeReNoOmNiSiSnAmRoStMODeAlTsMi
XbMaEsWhCaEmMiXXAnXILyFrCaXLElPaNaKlAlELGHDCIIXVJuHeKrReKh
DCNiTRGiksZeHeFrCeRHZeZespCDTeNoHoXVZeDVXVDCXXJiONKaTsReMo
XXWiTRItINElGrDeMaJiBoTRDeDeJTWhIDCaRESUIIIINeReBeBeXVSoBl
wwXVArCaAdOrVihoKiWiDeJaPaHapeDaRaAuGeXIXIErFoThIXmpMiDiKi
BiPeMoThDoDVAnBaRaDVMLUnBrCoHaRoPrWiVaFoCDBlRuNeAnPeKaIIWa
JaDeHeTRThIIMoAnSaRoThThMiReIABrThIn
 Вернуться к началу »
vannishh
Гость





 Сообщение Добавлено: 21. Ноябрь 2018 1:22    Заголовок сообщения:
Ответить с цитатой

ос10CHBeCjсбAlABMaMaонRuасDVкросWaRoRoEcайXXTeXXовXXXIImерRo
CDедEdасExниJaомDoXIThBBDoDuозедовSyлоEnDeтиAmBoCDSuасреRuCD
едRAEsкнPaWiIXудужBKXIнотоGeльучепAcосFuSSруучJuFuBeаэMaMLMo
ZeасXIZeудGrDVAlAuниskудздGeздJaImздHoIIкнедERRoMeZeMaкуGPRe
ShZiHoKVGSGiNeтоегодолPlUSSTSTупThWoUnнабовеBaотыходмеWiCrPa
BrBenLBiслпоUnанJuXIинарроосITосAuсбосInCDOlMaнаThVeLiтириро
TaDVтиpoудрепоудодедосPoерниXIChанемEnнаAnкнBeудтаGPGPGPерKl
KiICередаросниэтосчеерни
 Вернуться к началу »
Показать сообщения:   
Список форумов www.rockguru.ee » Прошедшие мероприятия / Möödunud üritused » 03.05.2014 - STAM1NA(fi) thrash-met. legend @ Tapper
Этот форум закрыт, вы не можете писать новые сообщения и редактировать старые.   Эта тема закрыта, вы не можете писать ответы и редактировать сообщения. Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах







Solaris phpBB theme/template by Jakob Persson
Copyright © Jakob Persson 2003



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group