FAQ Вход
Поиск Профиль
Пользователи Группы
Войти и проверить личные сообщения
Регистрация
M: telecaster MIJ (70nendad)
Этот форум закрыт, вы не можете писать новые сообщения и редактировать старые.   Эта тема закрыта, вы не можете писать ответы и редактировать сообщения.
Список форумов www.rockguru.ee » Купи-продай / Ost-müük » M: telecaster MIJ (70nendad)
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Kid
Клавишник
Клавишник


Зарегистрирован: 03.09.2005
Сообщения: 255
Откуда: Tallinn

 Сообщение Добавлено: 4. Сентябрь 2006 13:15    Заголовок сообщения: M: telecaster MIJ (70nendad)
Ответить с цитатой

Vana '70nendate lawsuit ajastu telecasteri koopia. Vintage fiil ja kõla. Pill on tõsiselt street tough välimusega ja igast nurgast on näha, et pill on kõvasti tuuritanud.
Pill on arvatavasti pre lawsuit ajastul Ibanezi tehases valminud pill. Keegi varasematest omanikest on lolli peaga headstockile Fender kirja peale lasknud panna aga see ei vasta tõele.
Ehk siis, kes tahab omale odava raha eest pea 30 aastat vana vintage pilli siis võimalus olemas hetkel... Kes tahab uut, ilusat ja läikivat pilli siis siit teemast seda ei leia...
Kidrakott tuleb pilliga kaasa...

Hind: 8282 krooni

kid@hnd.ee
55688779
 Вернуться к началу »
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора MSN Messenger
Kid
Клавишник
Клавишник


Зарегистрирован: 03.09.2005
Сообщения: 255
Откуда: Tallinn

 Сообщение Добавлено: 6. Сентябрь 2006 9:08    Заголовок сообщения:
Ответить с цитатой

Niih. ära sai vahetatud pingutid ja nii tone kui volume poteka nupud. Uued keeled peal. Ja pill rokib sajaga!!! Tõsiselt kuul sound. Ei anna võrrelda uute ja elutute pillidega...
Nii popima musa jaoks kui ka sellise Rage Against The Machine ja Audioslave teema jaoks. Hästi tugeva attackiga pill.

Nagu öeldud, pill näeb välja vana seega mitte poseritele vaid playeritele...
 Вернуться к началу »
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора MSN Messenger
Kid
Клавишник
Клавишник


Зарегистрирован: 03.09.2005
Сообщения: 255
Откуда: Tallinn

 Сообщение Добавлено: 11. Сентябрь 2006 11:17    Заголовок сообщения:
Ответить с цитатой

MÜÜDUD!
 Вернуться к началу »
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора MSN Messenger
Показать сообщения:   
Список форумов www.rockguru.ee » Купи-продай / Ost-müük » M: telecaster MIJ (70nendad)
Этот форум закрыт, вы не можете писать новые сообщения и редактировать старые.   Эта тема закрыта, вы не можете писать ответы и редактировать сообщения. Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах







Solaris phpBB theme/template by Jakob Persson
Copyright © Jakob Persson 2003



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group